KONKURS Interpretacja logo Fundacji MARE

KONKURS!

Grudzień to miesiąc obdarowywania prezentami, dlatego przygotowaliśmy konkurs! Do wygrania egzemplarz fantastycznej książki Dietera Brauna, od Wydawnictwa Kropka – „Świat mórz i oceanów”, którą Fundacja MARE objęła patronatem.

Liczymy na  kreatywność i puszczenie wodzy fantazji przez uczestników, gdyż tematem konkursu jest INTERPRETACJA LOGO FUNDACJI MARE! Jesteśmy niezwykle ciekawi pomysłów uczestników i nie możemy się doczekać pierwszych prac!

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną zgodną z tematem konkursu (technika dowolna), a następnie zamieścić swoje dzieło w serwisie Instagram lub Facebook w formie posta lub stories oznaczając profil Fundacji MARE i dodając #razemdlaBałtyku.

Na konkursowe prace czekamy do piątku, 17.12.2021 r., a troje zwycięzców wyłonimy w poniedziałek 20.12.2021 r. i poinformujemy ich o wygranej w wiadomości prywatnej.

REGULAMIN KONKURSU: