Zapraszamy do udziału w akcji: Pielęgnujesz, Bałtyk ratujesz!

Zapraszamy do udziału w akcji: Pielęgnujesz, Bałtyk ratujesz! (w dniach 1.07 - 14.07.2023)

    

Pielęgnacja to coś więcej niż tylko dbanie o ciało i twarz, aby wyglądały pięknie i zdrowo. To szeroko pojęta troska o siebie i bliskich, ale również o środowisko i planetę! Dlatego razem z NIVEA i z drogerią Rossmann przygotowaliśmy akcję “Pielęgnujesz, Bałtyk Ratujesz!”. Jej celem jest ochrona środowiska morskiego, o które możesz zadbać razem z nami. Wystarczy, że w drogeriach Rossmann kupisz produkty NIVEA oznaczone etykietą “Czujesz klimat?”, a 1% wartości sprzedaży popłynie do MARE na działania na rzecz ochrony Bałtyku. 

To jednak nie wszystko co NIVEA robi w trosce o morza i oceany. Wszystkie produkty do opalania z linii NIVEA SUN zawierają formuły Ocean Respect. Oznacza to, że są bezpieczne dla wód i wolne od filtrów UV: Octinoxate, Oxyben-zone, Octocrylene oraz od mikroplastiku (zgodnie z definicją UNEP). Dodatkowo opakowania balsamów i olejków w spray'u są wytworzone w 95% z recyklingu (bez nakrętki i pompki).

Zapewniając skórze ochronę z produktami NIVEA SUN dbasz nie tylko o oceany i morza, ale stawiasz na sprawdzone kosmetyki, które się o nią zatroszczą i zabezpieczą ją przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. To wysokiej jakości preparaty, które poza stworzeniem swoistej bariery ochronnej przed szkodliwym działaniem promieniowania UV dogłębnie nawilżą Twoją skórę.

Pielęgnuj razem z nami swoje piękno, zdrowie i naturę, która nas otacza!

Akcja “Pielęgnujesz, Bałtyk ratujesz!” trwa w dniach 1.07 - 14.07.2023 r.

Regulamin akcji oraz wykaz produktów objętych promocją znajdziecie na stronie: https://www.nivea.pl/aktualnosci/baltykratujesz 

Udostępnij na: