Proces certyfikacji wg Standardu Zrównoważonego Rybołówstwa MSC - szkolenie ONLINE

W dniu 1 września 2020 odbyło się szkolenie pn. "Proces certyfikacji wg Standardu Zrównoważonego Rybołówstwa MSC" zorganizowane przez MSC Polska we współpracy z Fundacją MARE.

Spotkanie było dedykowane interesariuszom zaangażowanym w program MSC.

Cel spotkania: Wyjaśnienie roli i zadań poszczególnych podmiotów w procesie oceny i przyznania certyfikacji, przedstawienie Standardu Zrównoważonego Rybołówstwa MSC, wyjaśnienie pojęć i zagadnień, przedstawienie przykładowych harmonogramów. Aktualne informacje o statusie polskich połowów w programie MSC.

Data: 1 września 2020 (wtorek), godz. 14:00-16:00, platforma: ZOOM

Agenda spotkania:

1. Wprowadzenie
  2. Prezentacja Standardu Zrównoważonego Rybołówstwa MSC oraz procesu certyfikacji- Anna Dębicka, MSC Program Director, Poland and Central Europe
  3. Polskie połowy dalekomorskie w programie MSC - dr Marta Potocka, Fisheries and Commercial Manager, Poland and Central Europe
  4. Polskie połowy bałtyckie w programie MSC- Olga Sarna, Fundacja MARE
  5. Dyskusja

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami prezentowanymi podczas spotkania. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Zespołem MSC oraz Fundacją MARE.

Pobierz prezentacje ze spotkania:

Dowiedz się więcej o procesie certyfikacji rybołówstwa wg Standardu Zrównoważonego Rybołówstwa MSC ze specjalnego przewodnika MSC!